Všeobecné obchodní podmínky

Fotografování svateb Žďár nad Sázavou, Vysočina. Svratka, Chrudim, Hlinsko, Skuteč

Objednáním fotografování automaticky souhlasíte se všeobecnými podmínkami a souhlasíte s tím, že jste s nimi byli před objednáním srozuměni.

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

 

Dle autorského zákona č.121/2000 Sb. není bez souhlasu autora dovoleno fotografie jakkoli upravovat, např.: barevně či odstraňování loga,… Není dovoleno ofotit nebo jinak stahovat zaslané náhledy fotografií a dále je upravovat nebo používat na sociálních sítích klienta nebo s nimi jinak nakládat. Toto jednání bude považováno za porušení zákona a budou podniknuty právní kroky bez předchozího upozornění!

 

V případě, že nebudete souhlasit se zveřejněním fotografií na mých firemních sociálních sítích a na www.fotoslavicek.eu, uveďte svůj nesouhlas při objednávce. 

Objednáním fotografování souhlasíte s mým stylem a přístupem k fotografování.

Fotografie nejsou určeny ke komerčnímu účelu, proto je zakázáno komerční užití fotografií. 

 

GDPR vykukuje ze všech stran, proto již nyní píši, kdo nesouhlasí se zveřejněním fotek, kde je jeho osoba, nechť mě prosím ihned kontaktuje, aby bylo vše dle nového nařízení EU a vlády ČR napraveno. Přeji krásný den a ještě lepší Novely zákonů :-).