Tisk foto obrazů

Fotografování svateb Žďár nad Sázavou, Vysočina. Svratka, Chrudim, Hlinsko, Skuteč

Tisk fotografií a fotobrazů za zvýhodněnou cenu.

Stačí kliknout na odkaz https://pavelsvr.dastax.cz/ a dál běžně objednat požadovaný tisk. Je to jednoduché, nikam nezadáváte další kody, jak všude kolem u jiných nabídek, vše je již zařízeno a ceny jsou již poníženy.


 12 barevný pigmentový tisk s barevnou stálostí až 100 let
tisk na saténový fotopapír s další možností laminace
extrémně lehká pěnová deska Kapa
Profesionální tisk na kvalitní saténový fotopapír ve spojení s extrémně lehkou a levnou deskou Kapa tvoří tu nejdostupnější a zároveň nejoblíbenější variantu jak umístit fotografii na zeď.

Deska Kapa: lehká, levná a nejoblíbenější!

Profesionální tisk na kvalitní saténový fotopapír kašírovaný na extrémně lehkou a levnou desku Kapa tvoří tu nejdostupnější a zároveň nejoblíbenější variantu jak umístit fotografii na zeď.

KAPA 5 mm – delší strana obrazu kratší než 60 cm
KAPA 10 mm – delší strana obrazu více než 60 cm

SILNÁ / SLABÁ DESKA DLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Kašírování fotek na 5 mm nebo 10 mm není dogma, jde pouze o naše doporučení. Rádi vám vyrobíme i větší obraz na slabší desku a nebo naopak malé fotky nalepíme na silnou desku.

TIP: Pokud máte na stejnou zeď velké obrazy a jeden malý obraz, doporučujeme ho dát také na silnější desku. Budou tak vypadat jednotně.
Pokud si přejete obrazy zhotovit jinak než je napsáno výše, napište nám prosím tuto informaci do poznámky k objednávce.
POZOR: Deska Kapa je náchylnější na nešetrné zacházení. Nedoporučujeme tedy s ní zbytečně manipulovat než jí vybalit ze zásilky a zavěsit na zeď.

Laminace: ochrana povrchu a struktura

Pro větší odolnost doporučujeme fotografie zalaminovat – potáhnout průhlednou fólií. Obraz s laminací je odolnější proti poškrabání, omyvatelný vlhkým hadrem a ještě odolnější proti UV záření. Průhledná laminační fólie obraz chrání před vnějšími vlivy a nemusíte se tedy bát o jeho upatlání či jiné znehodnocení.

BEZ laminace
Fotografie je vytištěna na kvalitní saténový fotopapír.
SATÉNOVÁ laminace
Saténový povrch laminace je velmi hladký a nedodává fotografii žádnou strukturu. Zachovává velmi dobře kontrast fotografie.
MATNÁ laminace
Matná laminace je svou strukturou povrchu velmi podobná obrazu bez laminace.
Lehce sráží kontrast tmavých míst a ruší odlesky světel či oken.
PÍSKOVÁ laminace
Písková laminace (známá také jako perličková) dodává obrazu zajímavou hrubší strukturu, která připomíná zrnka písku jak na pohled, tak na dotyk.

KRÁL ELEGANCE – HLINÍKOVÝ RÁM

Jedna z nejluxusnějších a nejelegantnějších variant zpracování Vaší fotografie – zarámování do tenkého hliníkového rámu.

Fotografie vytištěná na profesionální fotopapír, dle libosti zalaminovaná a nakašírovaná na desku Kapa 5 mm (či i jinou dle preference) a poté vložená do elegantního hliníkového rámu.

VYBÍREJTE PEČLIVĚ, NA BARVĚ ZÁLEŽÍ:

ČERNÝ hliníkový rám
STŘÍBRNÝ hliníkový rám


PŘIPRAVENA K ZAVĚŠENÍ!

Veškeré obrazy z Dastaxu již obsahují háček a jsou tedy připraveny k okamžitému zavěšení. Nestane se vám tak, že po rozbalení svého obrazu musíte vymýšlet, jak ji na zeď uchytit.

KAPA 5 mm – delší strana obrazu kratší než 60 cm
Na obrazy, které jsou kašírované na desku Kapa o tloušťce 5 mm, lepíme doprostřed vždy jeden háček.

KAPA 10 mm – delší strana obrazu má 60 a více cm
Pro větší rozměry obrazů a silnější desku Kapa používáme pevné háčky zarážecí. U rozměrů do šíře 100 cm používáme jeden háček doprostřed, u větších rozměrů dáváme háčky dva (každý 10 cm od krajů).

Krásný Tisk a radost z obrazů Vám přeji 🙂