Svatby

Fotografování svateb Žďár nad Sázavou, Vysočina. Svratka, Chrudim, Hlinsko, Skuteč

 

Více fotografií klikni zde

 

SVATBA NIKOLY A MICHALA SVRATKA

 

 

 

SVATBA DOMINIKY A RADIMA TŘI STUDNĚ

 

 

 

SVATBA SILVIE A KARLA RAČÍN

Svatební fotografie Silvie a Karla. Své ANO si řekli 12.5.2018 v Račíně u hotelu Leopold za přítomnosti svých blízkých a kamarádů. Svatební hostina dále pokračovala v hotelu. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí hotelu Leopold v Račíně. Pár kapek štěstí z nebe také napadalo.  Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě a děkuji, že jsem mohl zachytit právě jejich krásný den D.

 

 

Svatba Barči a ondry Milovy 

Svatební fotografie Barči a Ondry. Své ANO si řekli 16.9.2017 na Milovech  v penzionu Poslední Míle za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební hostina dále pokračovala v penzionu. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí penzionu, ačkoliv celý den pršelo a tak jim patří velké díky. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě a děkuji, že jsem mohl zachytit jejich krásný a trochu netradiční den D.

 

 

Svatba MICHAELY A HONZY TŘI STUDNĚ

Svatební fotografie Michaely a Honzy. Své ANO si řekli 9.9.2017 na Třech Studních v penzionu Horácko za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební hostina dále pokračovala v penzionu. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí penzionu. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě a děkuji, že jsem mohl zachytit jejich krásný den D.

 

 

SVATBA J & L NOVÉ HRADY

Svatební fotografie J & L. Své ANO si řekli na zámku Nové Hrady přítomnosti svých blízkých. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí zámku v zámeckých zahradách. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

 

SVATBA KRISTÝNY A LUKÁŠE RAČÍN

Svatební fotografie Kristýny a Lukáše. Své ANO si řekli 8.7.2017 v Račíně u hotelu Leopold za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební hostina dále pokračovala v hotelu. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí hotelu a na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě a děkuji, že jsem mohl zachytit právě jejich krásný den D.

 

 

SVATBA GABRIELY A MARTINA BŘEZINY

 
Svatební fotografie Gabriely a Martina. Své ANO si řekli 24.6.2017 v Březinách v penzionu Na Bělisku za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební hostina dále pokračovala v penzionu. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí penzionu a Březin. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě a děkuji, že jsem mohl zachytit jejich krásný den D.

 

 

 

Svatba Lucky a Jakuba Daňkovice

Svatební fotografie Lucky a Jakuba. Své ANO si řekli 1.10.2016 v Daňkovicích u penzionu Selský dvůr za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební hostina dále pokračovala v penzionu. Portrétování novomanželů probíhalo v okolí Milov. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

Svatba Evy a Jakuba Žďár nad Sázavou

Svatební fotografie Evy a Jakuba. Své ANO si řekli 24.9.2016 ve Žďáře nad Sázavou na zámku za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební hostina dále pokračovala ve Třech Studních v penzionu Horácko, kde v okolí penzionu proběhlo portrétní fotografování. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

Svatba Martiny a Tomáše  Blatiny

Svatební fotografie Martiny a Tomáše. Své ANO si řekli 27.8.2016 v Blatinách u penzionu Pod Drátníkem za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební portrétování proběhlo v okolí penzionu. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

 

Svatba Aničky a Martina Žďár nad sázavou

Svatební fotografie Aničky a Martina. Své ANO si řekli 26.9.2015 ve Žďáře nad Sázavou v bazilice Nanebevzetí Panny Marie za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební portrétování proběhlo v okolí hotelu Mánes ve Svratce a v okolí vesničky Svratouch. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

 

 Svatba Kristýny a Borise Unčín

 
Svatební fotografie Kristýny a Borise. Své ANO si řekli 5.9.2015 v Dalečíně v kostele sv. Jakuba za přítomnosti svých blízkých a kamarádů . Svatební portrétování proběhlo v okolí hotelu Sykovec ve Třech Studních. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

Svatba Tondy a Ivy ve Svratce

 

 
Svatební fotografie Tondy a Ivy ve Svratce. Své ANO si řekli 6.9.2014  za přítomnosti svých blízkých a kamarádů u stadionu ve Svratce . Svatební portrétování proběhlo ve Svratouchu u Karlštejna a v okolí. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

 

Svatba Lukáše a Miriam ve Svratouchu

Svatební fotografie Lukáše a Miriam. Své ANO si řekli 9.8.2014  za přítomnosti blízkých a kamarádů u penzionu Náš sen ve Svratouchu . Svatební portrétování proběhlo ve Svratouchu u Karlštejna a v okolí Svratky. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

Svatba Marka a Veroniky ve Škrdlovicích

Svatební fotografie Marka a Veroniky. Své ANO si řekli 12.7.2014  za přítomnosti blízkých a kamarádů u restaurace a hotelu U hrocha ve Škrdlovicích. Svatební portrétování proběhlo ve Žďáře nad Sázavou u Zelené hory. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

Svatba Mariana a Terezy ve Svratce

Svatební fotografie Mariana a Terezy. Své ANO si řekli 14.6.2014  za přítomnosti blízkých a kamarádů v kostele sv. Jana Křtitele ve Svratce. Svatební portrétování proběhlo v blízkosti kostela. Novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

Svatba Michala a Magdy ve Žďáře nad Sázavou

Svatební fotografie Michala a Magdy. Své ANO si řekli 3.5.2014  za přítomnosti blízkých a kamarádů v poutním kostele Sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou.. Svatební portrétování proběhlo hned u kostela. Počasí v sobotu moc nepřálo teplotou a z nebe padali kapičky štěstí, ale i tak jsme něco nafotili a novomanželům přeji vše nejlepší ve společném životě.

 

Svatba Martiny a Ladislava ve Svratce

Svatební fotografie Martiny a Ladislava Hyttychových. Své ANO si řekli 12.10.2013  za přítomnosti blízkých a kamarádů v altánku hotelu Mánes ve . Svratce Svatební portrétování proběhlo v blízkosti hotelu Mánes.

 

 

Svatba Davida a Ivety – Žďár nad Sázavou

Svatební fotografie Ivety a Davida Novotných. Své ANO si řekli 3.8.2013  za přítomnosti blízkých a kamarádů v Radnici ve Žďáře nad Sázavou. Svatební portrétování proběhlo nedaleko v zámeckých zahradách Kinských. Počasí v sobotu bylo přímo tropické, ale novomanželé se svatebčany to zvládly na jedničku.

 

 

Svatba Františka a Pavly

Svatební fotografie Pavly a Františka Fialovi. Své ANO si řekli za přítomnosti blízkých a kamarádů v zámeckých zahradách ve Žďáře nad Sázavou. Svatební hostina proběhla v hotelu Mánes ve Svratce.

 

 

Svatební fotografování Magdy a Ondry v Kolíně

no images were found

Počasí se relativně vydařilo. Fotografování bylo za mírného deště a vichřici při 6°C v Kolíně v hotelu Villa Romantica.

Přeji novomanželům hodně štěstí do společného života.